از آنجایی که فروشگاه مبل روژ جلب اعتماد مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده است، حفظ حریم خصوصی افراد حقیقی و حقوقی برای فروشگاه مبل روژ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بدین منظور وب‌سایت مبل روژ تعهد دارد تا از حریم خصوصی کاربر حفاظت کرده و از هر فناوری جدیدی در راستای ایجاد بستری امن برای کاربران خود استفاده کند. 

 

به این منظور برای ثبت نام، خرید، ثبت نظر، ارسال سفارش و یا استفاده از برخی امکانات سایت، اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تماس و ایمیل را از کاربران خود درخواست می‌کند، تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. تمام فعالیت‌های فروشگاه مبل روژ قانونی بوده و بر اساس قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد.


کاربر مسئول حفظ و نگهداری از اطلاعات کارت و حساب بانکی خود است و مبل روژ هیچ‌گونه دخل و تصرفی در اطلاعات کارت و یا ذخیره‌سازی آن‌ها ندارد و قادر به رصد و ذخیره اطلاعات بانکی کاربر نخواهد بود.

 
 

فروشگاه مبل روژ توصیه می‌نماید کاربر از در اختیار گذاشتن اطلاعات حساب کاربری و حساب بانکی خود با اشخاص دیگر اکیداً خودداری فرماید.

فروشگاه مبل روژ برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال می‌کند. شایان ذکر است سامانه پیامکی و ایمیل مبل روژ به ترتیب 50004001188747 و info@mobleroj.com و support@mobleroj.com است. 

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

 

فروشگاه اینترنتی مبل روژ هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمـی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونـی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.